Nové vedení okresu

V sobotu 9. 11. 2019 se ve skautské klubovně v Příboře konal okresní sněm Junáka. Opět po 3 letech jsme si volili nové vedení okresu. Tentokrat to však bylo o to zajímavější, že do poslední chvíle nebylo jasné kdo se vedení okresu ujme. Dlouholetí vůdci okresu Kolumbus a Váša totiž po dlouhých letech nehodlali kandidovat.

Po dlouhém vyjednávání a domluvách se našlo několik kandidátů. A jak to dopadlo? Novým předsedou okresní rady Junáka Nový Jičín byl zvolen Martin Štábl – Kačer ze střediska Kopřivnice. Jako jeho zástupci byli zvoleni Jan Friml – Šíp ze Studénky a Ondřej Škarka z Kopřivnice. Do okresní rady byli zvoleni i 3 členové – Jiří Tuza z Příbora, Hana Ballaschová ze Studénky a Lucie Bujnošková z Kopřivnice.

Gratulujeme a přejeme v následujících 3 letech hodně štěstí!

Uložit odkaz do záložek.